Март 06

Організація весілля. Як обрати ресторан чи локацію для свята ?

0 Комментарий

.png

 Для того, щоб обрати локацію, треба визначитися з такими пунктами: 

  1. Датою весілля.
  2. Кількістю персон, форматом і бюджетом.
  3. Наявністю ВЦ на локації та зручністю локацій і їх розташуванням .  
  4. Стилем та кольором

1. Як дата (сезон) впливає на вибір локації ?

Щоб обрати локацію, Ви точно маєте визначитися з датою проведення весілля, щоб на Вашу дату зал чи простір для свята був вільний та можливий для броні. 

Також враховуйте сезонні погодні нюанси: 100 персон влітку у закритому приміщені з добрим кондиціонуванням можливо, але відкрити простір набагато доречніший у цьому разі. Тут треба продумати накриття в разі дощу та наявність водойм поруч, щоб захиститися ввечері від комарів.

 Підказка: Днем весілля може бути один із вже важливих днів для вашої пари- наприклад, день вашого знайомства і т.д. 

Обовязково зверніть увагу на можливість святкування саме в той день, що Ви запланували, відповідно до вашого віросповідання (враховувати потрібно пости, великі свята, під час яких не можна святкувати весілля і т.д.)

2. Навіщо визначити максимально точну кількість персон, формат та бенкетний бюджет? 

Не кожен банкетний зал зможе вмістити необхідну кількість ваших гостей. В середньому у форматі бенкету на 1 людину потрібно 2,5м2 площі приміщення, у форматі фуршету - 1,3 м2.  Плюс, враховуйте місце для програми (діджея, апаратури і сцени для виступів) а також місце для танцполу (враховуючи, що танцюють близько 70% гостей)- 1м2 на 1 танцюючу людину. 

Уважно орієнтуйтеся на свої можливості оплатити те, що Ви обрали.  Щоб потім це не стало сюрпризом. Адже за кожну додаткову особу Вам треба буде доплатити вартість бенкетного чека на 1 людину, а на сьогодні це в середньому 1500 грн.

Підказка:

Деякі простори для святкування мають арендну плату за зал до якої додається бенкетний чек! Зверніть на це увагу! Щоб заощадити, обирайте локацію, де оплата-  лише за бенкетний чек!

І запитайте про додаткові витрати, наприклад: % за обслуговування, послуги вантажників для зміни меблів, корк-free і т.д.

3. РАГС чи виїзна церемонія ? 

Чому треба обрати вид реєсрації шлюбу до вибору ресторану? 

Якщо Ви надаєте перевагу Виїзній церемонії створення родини, то врахуйте можливість її проведення на локації бенкету, або в місці, що є для Вас памятним, але памятайте про час для переміщення між локаціями та враховуйте затрати на транфер, та послуги потрібних весільних спеціалістів (чим далі локації одна від одної, тим дорожче вам обійдуться послуги та їх доставка).  

 Зараз є можливість запросити державного реєстратора з РАГСу на Виїзну церемонію, що створена за вашою історією та персоналізована під Вас, навіть на локацію ресторану, тому доречніше обирати ресторанно-готельний комплекс з місцем для церемонії та локаціями для прогулянки, щоб Ви не витрачали зайвий час та кошти на переміщення між локаціями. 

 Підказка: Такі локації здебільшого за межами міст і доставка всіх гостей повинна бути організована. Продумайте також ночівлю для приїзжих з іншіх міст і прорахуйте уважно всі транспортні витрати.  

4. Навіщо обирати стиль та колір. 

 Важливо обрати стиль та колір весілля до того, як визначатися з рестораном, адже банкетний зал максимально повинен відповідати стилю та кольоровій гамі весілля! Так прийдеться менше вносити зміни у простір, а значить - меньше витрат. 

 Трендовий колір можна піддивитися у мережі Internet так само як і трендовий стиль, але тренд- не панацея. Подумайте, можливо улюблений колір вашого коханого набагато гармонійніше виглядатиме і принесе Вам більше задоволення, адже насолоджуватися ним практично увесь день, а потім, після весілля- на фото і відео матеріалах.  А стиль вашого торжества тісно повязаний з (темою) тематикою! Адже весілля - це «Про Вас!». Ваші спільні хоббі, захоплення або мрії легко можуть стати темою свята, навколо якої буде завязано увесь сюжет та режисуру торжества, а отже, обрано і створено стиль! 

Підказка: Коли оберете кілька варіантів локацій для проведення весілля, поцікавтеся у бенкетного менеджера про текстиль, посуд, скло і меблі, які будуть на вашому весіллі. Можливо, в ресторані є скатертини, посуд і стільці, що відповідають кольоровій гамі вашого торжества і їх можна використати без додаткових витрат, або за мінімальну доплату, що значно заощадить витрати на декорування приміщення та додасть шарму загальній атмосфері.

Отже, визначившись із:

1. Датою весілля.

2. Кількістю персон, форматом і бюджетом.

3. Наявністю ВЦ на локації та зручністю локацій і їх розташуванням

4. Стилем та кольором

можна сміливо підбирати локації для свята за наявністю всіх потрібних характеристик. 

А коли Ви підберете 2-3 заклади, що відповідають всім вимогам, зверніть увагу на КІЛЬКА ДУЖЕ ВАЖЛИВИХ НЮАНСІВ: 

  • Врахуйте вподобання ваших гостей та ваші власні по меню та виду кухні. Чи зможе ресторан приготувати такі страви? Чи смачно? 

Просто пообідайте або повечеряйте в звичайний день перед прийняттям рішення, не сповіщаючи персонал ресторана про те, що Ви плануєте святкувати своє весілля саме в цьому закладі!

  • Уточніть, чи включено в бенкетний чек наповнення келихів офіціантами зразу після їх часткового чи повного спустошення. З ним ваше свято буде виглядати більш органічним та стильним, а столи не будуть переповнені пляшками з напоями! 

АКЦЕНТ! Завжди звертайте увагу на відгуки та рекомендації про ресторан, локацію в мережі Інтернет, але всеціло їм не довіряйте. Те, що подобається більшості, можливо Вам зовсім буде не доречно! 

Якщо є можливість зателефонувати людині, що писала відгук, та запитати про його актуальність, не соромтеся, зробіть це! 1 телефонна розмова можливо зможе допомогти Вам прийняти правильне рішення. 

В організації весілля ще багато нюансів, які треба вирішити. Про них Ми поговоримо в наступних статтях.  Слідкуйте за анонсами та пишіть свої питання до мене у соц.мережі  https://www.facebook.com/slavaalexeeva та https://www.instagram.com/slavaalexeeva/

P.S.  Обирайте внутрішніми відчуттями…якщо Вам добре зараз, під час підготовки- то добре буде і потім, на вашому найкращому святі!

Оцените материал
(2 голосов)
Другие материалы в этой категории: « Книга пожеланий. Традиции молодой семьи.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

Задать вопрос

Invalid Input
Invalid Input
(*)
Invalid Input